KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13394040
nr 1339 4040
Kopia, Jocacci Ernma, 1953, Mansporträtt. Signerad. Olja på duk, 72x57 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:59:46
1.000 kr
1.800 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)